Oddział Przedszkolny w Szczukowskich Górkach

Oddział Przedszkolny w Szczukowskich Górkach liczy 16 dzieci (3 trzylatków, 8 czterolatków, 5 pięciolatków). Misją naszego przedszkola jest aby dzieci z radością, poczuciem bezpieczeństwa osiągały poszczególne umiejętności na kolejnych szczeblach swojego rozwoju. Jako wychowawcy dążymy do tego aby przedszkolaki były pomysłowe, miały bogaty zasób słownictwa, rozwijały swoje ukryte talenty.

Nasze przedszkole gwarantuje dzieciom dużo zajęć ruchowych, plastycznych oraz przygotowuje swoich wychowanków do odpowiedzialnego życia w społeczeństwie. U dzieci kształtujemy: uczciwość, wytrwałość w osiąganiu celów, kreatywność, szacunek i tolerancję dla innych ludzi.

Przedszkole oferuje:

• 10 godzinną opiekę w przyjaznej atmosferze,
  • program wychowania przedszkolnego dostosowany do potrzeb i możliwości dzieci,
  • wiele wydarzeń kulturalnych: wycieczki, przedstawienia teatralne, uroczystości okolicznościowe,
  • zajęcia z języka angielskiego,
  • smaczne i urozmaicone posiłki.